اخبار داخلی

فراخوان مسابقات اسنوکر شش توپ انفرادی و تیمی قهرمانی جهان

مسابقات اسنوکر شش توپ انفرادی و  پانزده توپ تیمی

مسابقات اسنوکر شش توپ انفرادی و پانزده توپ تیمی

مسابقات شیش توپ انفرادی و  پانزده توپ تیمی اسنوکر در بخش (بانوان ،آقایان و پیشکسوتان)25 شهریورماه به میزبانی کشور میانمار برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد؛ مسابقات اسنوکر شیش توپ  انفرادی و اسنوکر تیمی قهرمانی بیلیارد جهان  IBSF 2019 (آقایان و بانوان)  25 شهریورماه  تا 3 مهرماه  به میزبانی کشور میانمار و شهر ماندالای انجام خواهد شد.

از بازیکنانی که تمایل به شرکت در این مسابقات را دارند خواهشمندیم تا تاریخ 16/05/98 روز چهارشنبه ساعت 12 ظهر با فدراسیون و داخلی 2 تیمهای ملی با شماره تلفنهای 26216207 – 021  و 26216269 -021 تماس گرفته و امادگی خود را برای شرکت در این مسابقات به کامران شهلا مدیر و سرمربی تیم های ملی اعلام نمایند .لطفا در هنگام تماس حتما شماره همراه یا منزل خود را نیز به شخص پاسخگو ارائه بدهید.

بدلیل کمبود وقت جهت هماهنگی های لازم با میزبان و امورات مربوط به ثبت نام ، رزرو هتل ، روادید و غیره به درخواستهای بعد از تاریخ مذکور به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد .

اعزام بازیکنان علاقمند به شرکت در مسابقات شش توپ انفرادی و پانزده توپ تیمی بر اساس اولویت

 

بسیار مهم : اعزام بازیکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات بر اساس اولویت در جدول رنکینگ کشوری و فاکتورهای فنی و اخلاقی توسط کامران شهلا رئیس کمیته تیم های ملی و جلسه تصمیم گیری با  اعضای کمیته تیمهای ملی صورت خواهد گرفت.داشتن پاسپورت با اعتبار مکفی از تاریخ برگزاری مسابقات حداقل به مدت 7 ماه از مدارک اجباری می باشد .ضمنا لطفا پس از تائید نهایی سرمربی تیم ملی اسکن رنگی صفحه اول پاسپورت و اسکن رنگی عکس جدید پرسنلی خود را  از طریق ایمیل bbfir0501@yahoo.com برای قسمت روابط بین الملل فدراسیون ارسال کنید.

از پذیرش فایلهایی که توسط تلفن همراه عکس گرفته شده و اسکن نشده اند جدا معذوریم.معرفی بازیکنان صرفا به معنی اعزام صد در صد بازیکنان نیست و کمیته تیمهای ملی بر اساس فاکتورهای فنی و رنکینگ بازیکنان و آمادگی آنها جهت تخصیص سهمیه و اعزام آنها به این مسابقات تصمیم گیری می نمایند و نتیجه نهایی به بازیکنان نهایی منتخب اعلام خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی بیشتر با فدراسیون بیلیارد ( داخلی2 ) تیمهای ملی با شماره تلفنهای 26216207 – 021  و 26216269 -021 از ساعت 9 صبح تا 16:30 بعدازظهر تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات تکمیلی مربوط به این مسابقات به شرح ذیل می باشد:

 

فدراسیون بین المللی بیلیارد و اسنوکرIBSF))

مسابقات اسنوکر 6توپ  انفرادی و اسنوکر  تیمی 15 توپ قهرمانی جهان IBSF   2019

25 –  16   سپتامبر  2019  (25 شهریور  تا 3 مهر  1398)

ماندالای – میانمار

از طرف هیات رئیسه IBSF  و فدراسیون بیلیارد و اسنوکر میانمار (MBSFمفتخرم که از بازیکنان شما جهت شرکت در مسابقات شیش توپ انفرادی اسنوکر در رده (بانوان و آقایان)  و مسابقات اسنوکر 15 توپ تیمی در رده (بانوان و آقایان و پیشکسوتان)  قهرمانی جهان IBSF 2019 که از تاریخ  25 –  16   سپتامبر  2019  (25 شهریور  تا 3 مهر  1398)    در شهر ماندالای  کشور میانمار برگزار خواهد شد  دعوت بعمل بیاورم.

  • هر کشور عضو مجاز به اعزام2 تیم در رده آقایان (هرتیم متشکل از دو بازیکن) ، 4تیم در رده بانوان  (هرتیم متشکل از دو بازیکن) و 2 تیم در رده پیشکسوتان  (هرتیم متشکل از دو بازیکن)  در  مسابقات   اسنوکر 15 توپ تیمی خواهند بود.
  • هر کشور عضو مجاز به اعزام2 بازیکن در رده آقایان  ، 2 بازیکن  در رده بانوان  در مسابقات اسنوکر 6 توپ انفرادی بعلاوه 6 بازیکن از رویداد تیمی خواهند بود.جمعا  هر کشور 10 بازیکن می تواند اعزام کند و کشور میزبان می تواند با بیست بازیکن در این مسابقات شرکت کند..

هزینه ثبت نام ورودیه این دوره از مسابقات شیش توپ و پانزده توپ تیمی

 

هزینه ثبت نام ورودیه مسابقات 70 دلار آمریکا بابت شرکت  در هر رویداد جداگانه (6   توپ انفرادی و رویداد تیمی و biliyard 3 توپ ) برای هر بازیکن می باشد که این مبلغ باید قبل از شروع مسابقات مذکور به کمیته مسابقات  پرداخت گردد.

Ø      جلسه فنی بازیکنان و داوران   بعدازظهر مورخ      15   سپتامبر  2019   (  24    شهریور   1398)   راس  ساعت  18  به وقت محلی  در محل برگزاری مسابقات   برگزار خواهد شد.

مسابقات  از تاریخ  16  سپتامبر   2019  (25  شهریور 1398   )  و     25  سپتامبر   2019  (3 مهر    1398) شروع خواهد شد .

مراسم اختتامیه رسمی مسابقات  در تاریخ  25  سپتامبر  2019  (3  مهر  1398)    برگزار خواهد شد.

اطلاعات مربوط به این مسابقات

فدراسیون میزبان:     فدراسیون  بیلیارد و اسنوکر میانمار (MBSF)

شهر میزبان:     ماندالای(Mandalay)

 

اسکان و اقامت:

هتل رسمی  مسابقات:                                                                                                                           Pullman  Hotel

 

آدرس  وب سایت:                                                                                                                                                         Pullman  Mandalay  Mingalar

قیمت اتاق های هتل  شامل مالیات و وعده های کامل غذایی (All  inclusive)  می باشد :

 

ردیفنوع اتاقمبلغ اتاق
1اتاق    یک   تخته – Single90    دلار آمریکا
2اتاق دو تخته یا دو نفر اشتراکیDouble/Twin –100   دلار آمریکا
3اتاق سه تخته   ( تخت اضافه ) –   Triple150   دلار آمریکا

 

اطلاعات مربوط به مکان مسابقات :

Multi – Purpose Stadium  که از هتل رسمی مسابقات 800 متر فاصله دارد.

تعداد میزهای مسابقه :        16    عدد        تعداد میزهای تمرینی:      4    عدد    (واقع در مکان برگزرای مسابقات)

نوع میزها:     شندر  (shender)                ماهوت ( پارچه میزها):        Strachan 6811Tournament            توپها: Aramith 1G

سیستم امتیاز دهی:     الکترونیک       تهویه:     بله دارد        پوشش زمین سالن مسابقات :    موکت

ظرفیت جایگاه تماشاچیان:   500 نفر

شرایط سفر:

نام نزدیکترین فرودگاه بین المللی :       Mandalay  International  Airport

برای عزیمت از فرودگاه به هتل سرویس رایگان اتوبوس مهیا خواهد بود و زمان عزیمت 30 دقیقه می باشد .

جوایز نقدی مسابقات :

رویداد تیمی:

1-      رده تیمی آقایان     –           5600        دلار آمریکا         ،      2 –   رده تیمی پیشکسوتان       –            3200       دلار آمریکا

،     3-    رده تیمی بانوان               –          3000     دلار آمریکا

رویداد مسابقات شیش توپ انفرادی:

1-      رده آقایان  /    پیشکسوتان     –          7200     دلار آمریکا       ،          2-    رده بانوان       –            2400   دلار آمریکا

وب سایت بیلیاردی ایران مستر کلاب

وب سایت ایران مسترکلاب یک سایت بیلیاردی در ایران
با سایت خبری ایران مستر کلاب همراه باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا